ולנטיין בסטודיו מדינה – בלוג חגיגת אהבה לשמלות כלה

Updated: Sep 21, 2020

לנטיין בסטודיו מדינה – חגיגת אוהבים 

ולנטיין הוא ה-יום לדבר על בגדים שמשדרים אהבה ואיך אפשר לדבר על אהבה בלי שילוב הצבעים המושלם אדום וורוד. שילוב שנועד לאמיצות ואהובות בלבד. שילוב הצבעים הזה נחשב בעבר לBIG NO NO עד שמיוצ'ה פראדה הלכה נגד האמירה הזו והחליטה שאין כזה דבר טעם רע וכל דבר הוא לגיטימי ללבוש הכל תלוי איך. בחורה עם טעם רע, לטענת טל היא בחורה שמפחדת ללבוש את מה שהיא רוצה והולכת רק לפי טרנדים ונורמות חברתיות. 

מבחינת טל, המעצבת של סטודיו מדינה, שילוב הצבעים הזה משדר נשיות ואהבה והיא החליטה לחרוט על דגל המותג את הצבעים האלו. באחת מהקולקציות הערב הראשונות של הסטודיו בשנת 2018 הופיעה השמלה הראשונה בשילוב הצבעים ורוד ואדום ומאז בכל קולקציה יוצא דגם אחד לפחות בשילוב הצבעים האהוב הזה.

מזמינים אתכן להתרגש יחד איתנו ולהתרשם מקולקציית הערב 2020


הצצה לקולקציית הערב החדשה של סטודיו מדינה


מאחורי הקלעים. מדינה 2020 שמלות ערב

Medina girls

לקראת קולקציית הכלות SS2020 שתוצג בשבוע הכלות בניו יורק באפריל הקרוב, יצאו מעצבות הבית לטיול השראה בוינה.אפשר לראות בתמונה את המעצבת טל מדינה בדרך להופעה של הבלט האוסטרי בבית האופרה של וינה לובשת שמלה של המותג.

שילוב השמלה הורודה עם חגורת העור האדומה יוצר את הדיסוננס בשילוב הצבעים שמזוהה עם המותג.מוינה חזרה טל ישירות לעבודה בסטודיו, והחליטה לכבוד ולנטיין לפנק ולקיים אירוע אקסקלוסיבי בסטודיו מדינה באשדוד – ב-11-12-13/2 בו תפגשו את קולקציית הכלות החדשה ובנוסף שמלת כלה שניה להשכרה בחצי מחיר! הגעה בהרשמה מראש בלבד ומספר המקומות מוגבל 

הצצה קטנה ל- brides to be המטריפות שלנו מהסטודיו בשמלות הכלה מקולקציית הכלות החדשה.


כלות המדינה רגע לפני החתונה

מדידה אחרונה לפני החתונה

מדידת שמלת כלה בסטודיו

מי שעדיין לא עוקבת אחרינו באינסטגרם זה הזמן לקבל ראשונה את כל העדכונים על שמלות הכלה החדשות, על הנעשה מאחורי הקלעים בסטודיו מדינה ועל כל ארועי הכלות השווים!

מחכים לראותכן באירוע ולנטיין סטודיו מדינה

42 views0 comments

Ⓒ MËDINA STUDIO

  • Facebook
  • Instagram